SEO nieuws ยท Google updates ยท April 2022
SEO-UPdate #21 | 12 april 2022
De 21ste editie van de wekelijkse SEO-UPdate. Drie onderwerpen deze week: de laatste fase van de product reviews update, de nieuwe Google Trusted Shops Badge en Google's test met trending searches. Klik een onderwerp open voor de volledige uitleg.
๐
Archief โ Dit is een historische SEO-UPdate uit april 2022. Sommige details kunnen inmiddels zijn veranderd.
01 โ nieuwsNieuws van de week: interactieve kaarten
Klik een onderwerp open voor de volledige context en het SEO-perspectief van Ralf.
Interactief ยท 3 nieuwsonderwerpen ยท klik open12 april 2022
02 โ snelSnel nieuws uit SEO-land
- Lokaal browsen per product โ Het is nu mogelijk om in lokale zoekresultaten per product en per bedrijf te browsen via zijwaarts of naar beneden scrollen.
- Negatieve SEO & disavow โ Google herhaalt dat negatieve SEO primair een issue is voor SEO-specialisten, niet voor Google-tools. De disavow tool blijft beschikbaar voor links, maar de waarde van veel negatieve links wordt al genegeerd door het algoritme (John Mueller).
- Podcast: structured data โ Martin Splitt en Lizzi Sassman bespreken in de Search Off The Record-podcast wat gestructureerde data is, hoe het kan worden ingezet en waarom Google het gebruikt.
03 โ archiefMeer SEO-updates uit het archief
Altijd op de hoogte van SEO-ontwikkelingen?
Plan een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe ik de laatste SEO-ontwikkelingen vertaal naar concrete acties voor jouw website.
Plan een gesprek met Ralf โ